DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kvantová terapie‚ Thetahealing

Kvantová terapie pracuje s podvědomými vzorci chování i se záměrem. Myšlenka ovlivňuje realitu. Uvolněním bloku se rozšiřuje prostor možností. Zbavuje nás lpění na výsledku a učí pozornosti na cíl. Změní se naše vztahy, práce se stane povoláním, začnou se rozpouštět překážky v životě.

Thetahealing - léčení, sebeléčení. Napojení na energii zdroje. Změna negatviních přesvědčení na mnoha úrovních. Práce s pocity a využití downloadů, které Vás posunou a ukáží nový lepší směr Vašeho života. Rozzáří Vaše srdce, pak se mění realita.

Pracovala jsem také například s technikou One Brain (Kineziologie).

Pomocí těchto metod odstraníme energické bloky, které vznikly v minulosti při stresových událostech. Zabýváme se příčinou problému, obnoví se tok energie a nastartuje samoléčebný proces v organismu. Změní se vnímání dané vzpomínky, kterou si projektujeme do současnosti a ta přestane negativně působit. Mnohdy nás blokují zážitky, kterým dnes nepřikládáme žádný význam, ovšem na úrovni emociálního těla nepřestávají působit. Být jako potok čiré pramenité vody, bez usazenin a překážek, které brání toku života, mění trasu naší cesty, působí bolest, strach, předčasný konec.... Nejen One Brain používám jako součást toho, co ke mě zkušenostně přichází a zapojuji ho tak při setkání s Vámi. Vedou všechny cesty do Říma? U léčebných metod by to tak být mělo, jedna doplňuje druhou a všechny cílí na pomoc v těžkých životních situacích.