DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Numerologie‚ Astrologie

Numerologie nám pomáhá pochopit sebe i druhé. Nastíní životní cestu, hlavní výzvu pro daný rok, co se bude dít. Dozvíme se, které téma je pro nás aktuální, co můžeme nechat ještě "chvíli spát" a na co se máme soustředit. Nezměníme, co nám bylo naděleno do vínku, ale svůj způsob zacházení s tím, úhel pohledu. Utrácíme svoje dary nebo je využíváme? Bojujeme proti větru nebo pracujeme se svým potenciálem? Je náš partner přímý nebo spíše diplomat? Jaká je soudržnost našeho vztahu? Co od nás a od života očekává? Co je nejlépe využitelné při mém zaměstnání a kde ho hledat? Čeho se mám chránit a co pomůže při péči o mé zdraví? Výpočet provádím z data narození, rodného i současného příjmení,  v některých oblastech života i přezdívky.
Rozvedli jste se? Chcete se vrátit k původnímu příjmení? Bude to přínosem? A co jméno ještě nenarozeného dítěte? Numerologie funguje i u zvířat. Je jako hodiny, ty čas neurčují nýbrž ho přes ně čteme.

Astrologie vidí hlouběji než Numerologie. Podmínkou je přesný čas a místo narození. Využívám toto poznání pro lepší pochopení klienta při řešení situace, více však směřuji pozornost na odblokování problému.
Horoskop i Numeroskop je cestou, která člověku otevírá nové obzory, pomáhá mu přijmout a pochopit současné dění a plánovat s výhledem dál.

Jak spočítat osobní rok?

Osobní rok v Numerologii je platný od narozenin do narozenin příštích.
Při výpočtu vycházíme ze dne a měsíce narození, ke kterému přičteme stávající rok.
Jako příklad uvedu datum narození 15. 12. + stávající rok (např.2017) = (1+5+1+2+2+0+1+7 = 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1). Člověk narozen 15. prosince vstoupil v roce 2017 do Osobního roku čísla 1. Do té doby je pod vlivem loňských narozenin (15. 12. 2016 = 1+5+1+2+2+0+1+6 = 18 = 1+8 = 9).
Základních významů máme 9. (S nimi souvisejí devítileté cykly, působí i čísla součtová, zejména je počítáno s číslem 11 a 22, ale pro běžné pochopení významů zůstaneme v číselné řadě 1-9). 

Čas "žít" je vždy jen "teď", ale nikdy bez výhledu do budoucna....