DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Zdraví a duchovní příčiny nemocí

Každá nemoc přichází s oslabením imunity těla. Samozřejmostí je kvalitní výživa, spánek, pohyb a vše, související s péčí o tělo. A dál? Co nemůžeme? Spouštěčem nemocí jsou často nevhodné vztahy. Vztah začíná vždy u sebe sama, ať jsou okolnosti jakékoliv. Dále vztah k ostatním lidem, nejbližšími počínaje a všemu dalšímu, co člověk dokáže pojmenovat, ať je to láska nebo peníze, země nebo vesmír - materiálního či éterického charakteru. Péče o tělo souvisí se sebeláskou a sebeuvědoměním a péčí o naší psychiku. V případě, že se nám nedaří, zapomínáme na to nejdůležitější, co v životě máme - sebe. Někdy stačí jen kousek poodstoupit od daného problému, posečkat. První krok, který pro sebe můžeme udělat a tak se nedostávat do negativních hladin energie (stresu) je, že přestaneme soudit ( a není to vůbec lehké, tak je člověk od narození vychován).
Čistá mysl, půl zdraví.

Naše děti nás potřebují šťastné a zdravé, zároveň se od nás mimosmyslově učí. Dělejme věci tak, aby jsme zůstávali dobře naladěni, nezapomínali na sebe, ale ani na druhé a žili v rovnováze. Jak poznáme, že jdeme správnou cestou? Jsme šťastní a zdraví, úhel pohledu je někdy třeba pozměnit. Naše děti jsou nejen naše budoucnost, ale i budoucnost této planety.

Nemoci souvisí se zablokováním energických center těla a mají tendenci se demonstrovat v místech, které přímo vyjadřují příčinu nemoci. V základě lze použít i "selský rozum". Nemůžete dýchat - co/kdo Vás dusí? Bolí Vás záda - co jste na sebe naložili a nemůžete unést? Postižení ženských nebo mužských orgánů - jak jste na tom s Láskou a sexualitou? Co nám naznačuje obezita, alkoholismus, workoholismus........? 

Vřele doporučuji knihu L. Hay - Miluj svůj život a její afirmace, je však třeba pochopit a procítit, ne pouze odříkávat. 

Pozitivní myšlení funguje s pochopením situací a s postupným osvobozováním se a nelpěním. Zároveň je velmi důležité vědět, co přesně chceme. Nemůžeme dojet do cíle, když nevíme, kam směřujeme.

Stránky ani poradenská činnost nenahrazují lékařskou péči. Snažte se spojit obě možnosti. Stejně, jakoby měli hledat to společné a vyvažovat vyjímečné muž a žena, pravá a levá mozková hemisféra, západ a východ, den a noc, měla by se i kvalitní lékařská péče kombinovat s dalšími možnostmi uzdravení. A co je více blokující než stres a kde se vlastně vzal?